Voor Studenten
Achmea Business Course 2012
| Bedrijfsnaam: Achmea |
|
| Uiterste inschrijfdatum: 15-01-'12 |
|
| Datum business course: 07-03-'12 t/m 09-03-'12 |

Kunnen wij jou Erben Wennemars toevertrouwen?
Erben Wennemars. Voormalig topsporter. Een doorzetter die de juiste kansen heeft gegrepen. Hoe kunnen we ervoor zorgen dat hij vitaal blijft? En heeft hij eigenlijk wel genoeg pensioen opgebouwd voor zijn oude dag? Met dit soort vragen houden we ons bij Achmea bezig. Een flinke verantwoordelijkheid dus. Kunnen we die aan jou toevertrouwen? Dan nodigt Achmea jou uit om deel te nemen aan de Achmea Business Course 2012.
Mini Traineeship
Samen met een selecte groep studenten word je in de vorm van een driedaags traineeship tijdens de business course geïntroduceerd in de wereld van Achmea. Naast realistische business cases speelt coaching, net als in ons traineeship, een centrale rol. Ook maak je kennis met onze maatschappelijke activiteiten en de (internationale) carrièremogelijkheden. Tijdens de nodige (ont)spanning is er intensief contact met trainees, professionals en topmanagement.
Meld je nu aan!
De Achmea Business Course vindt plaats op 7, 8 en 9 maart 2012. Inschrijven kan t/m zondag 15 januari. Meer informatie, waaronder een filmpje met sfeerimpressie van vorig jaar, vind je op werkenbijachmea.nl.
De business courses zijn weer in volle gang. Klik hier voor het meest actuele aanbod en schrijf je in..
