Voor Studenten
Stage details
Vastgoedbeheer bedrijfsprocessen uitwerken
The Wolf vastgoedbeheer
Type stage:
Meeloopstage / Normal internship
Academische bijbaan/ Acadamic side job
Functie omschrijving:
In deze stage/ bijbaan zal je meerdere bedrijfspocessen moeten uitdenken, uitwerken en implementeren.
• Processen waar je aan kan denken, zijn de volgende;
Hoe lopen bedrijfsprocessen momenteel bij verschillende woningverhuur bedrijven?
• Hoe zien die er idealiter uit?
• Hoe zit dit bij de woningverhuur door particulieren?
• Welke processen zouden online kunnen verlopen (zonder een tussenpersoon)?
• Hoe verloop idealiter de communicatiestroom?
Waar je aan moet denken zijn bedrijfsprocessen op het gebied van geldstromen, administratief beheer en technisch beheer. Communicatie loopt tussen de eigenaar van het vastgoed (de woning/ de woningportefeuille), de huurder, de technisch beheerder en de verhuurder. Wat voor verschillende serviceniveau's zou je kunnen afspreken, in hoe verre zijn processen te outsourcen (naar bijvoorbeeld India, Suriname of een Nederlands administratief bureau).
Welke business models passen hierbij?
Wij hebben deze vragen al deels beantwoord en hier lang over nagedacht. De bedoeling is om tot concrete uitgewerkte en schaalbare oplossingen te komen.
Bedrijfsomschrijving:
The Wolf vastgoedbeheer is een jong, open en ambitieus bedrijf. De afgelopen 2 jaar behoorden we tot de 100 hardst groeiende bedrijven van Nederland. We houden ons bezig met tijdelijk verhuren van woningen en antikraak kantoorpanden. Dit doen we zo geautomatiseerd als mogelijk, maar het blijft van belang om persoonlijk woningzoekenden te selecteren. We werken in het hele land, en met name in de Randstad. Meer over onze dienstverlening staat op www.thewolf.nl.
Verantwoordelijkheden:De verantwoordlijkheid die je hebt, is om tot uitgewerkte bedrijfsprocessen te komen en om de (schriftelijke/ elektronische) communicatie geautomatiseerd uitgewerkt te hebben. Hierbij is onze webbased database het startpunt. Voor zover onze huidige database niet zou voldoen, zal je met concrete voorstellen kunnen komen wat nog toegevoegd zou moeten worden.
Om te kunnen reageren op deze vacature dien je ingeschreven te staan bij Integrand.
Log in als je al een account hebt, of klik hier om je nu in te schrijven.
Het Business Course seizoen komt er aan!
De business courses zijn weer in volle gang. Klik hier voor het meest actuele aanbod en schrijf je in.
De business courses zijn weer in volle gang. Klik hier voor het meest actuele aanbod en schrijf je in.
