Integrand Nederland

Servaasbolwerk 11
3512 NK Utrecht

T 030 234 2111

E info@integrand.nl

Integrand
Naam is verplicht.
Telefoonnummer is verplicht.
Uw bericht is verplicht.

Vragen? Neem contact op met een vestiging bij jou in de buurt!

Hieronder vind je de adressen en contactgegevens van alle 12 Integrand-vestigingen. Ben je een student en heb je een prangende vraag over je cv en motivatiebrief; of weet je niet welke stappen je kunt zetten in het oriënteren en voorbereiden op de start van je carrière? Kom dan langs bij een van de inloopuurtjes van de vestiging bij jou in de buurt! 
        
        
        
        
Nieuwe Achtergracht 170 (kamer 4.16)
1018 WV Amsterdam

T +31 20 52 53 719

E amsterdam@integrand.nl
Inloopmoment: dinsdagmiddag
Burgwal 45
2611 GG, Delft

T +31 15 30 30 756

E delft@integrand.nl
Inloopmoment: woensdagmiddag
 
De Lampendriessen 31 (Luna 1.246)
Postbus 513
5600 MB Eindhoven

T +31 40 24 74 316

E eindhoven@integrand.nl

Inloopmoment: dinsdagmiddag
Grote Rozenstraat 38
9712 TJ Groningen

T +31 50 36 39 001

E groningen@integrand.nl
Inloopmoment: woensdagmiddag
        
        
        
        
Kaiserstraat 25 (kamer 303)
2311 GN Leiden

T +31 71 52 77 988

E integrandle@gmail.com

Inloopmoment: dinsdagmiddag
Sint Servaasklooster 32
6211 TE Maastricht

T +31 43 38 83 954

E maastricht@integrand.nl

Inloopmoment: maandagmiddag
Heyendaalseweg 141 (noordgebouw -1.241)
6525 AJ Nijmegen

T +31 24 36 16 127

E nijmegen@integrand.nl

Inloopmoment: vrijdagochtend
Burgermeester Oudlaan 50 (P-1.058)
3062 PA Rotterdam

T 010 40 81 799

E rotterdam@integrand.nl

Inloopmoment: maandagmiddag
        
        
        
        
Warandelaan 2 (kamer T.624)
5037 AB Tilburg

T +31 13 46 63 192

E tilburg@integrand.nl
Inloopmoment: donderdagmiddag
Drienerlolaan 5 (Bastille kamer 314)
7522 NB Enschede

T +31 53 48 93 909

E twente@integrand.nl

Inloopmoment: woensdagmiddag
Princetonplein 9
3584 CC Utrecht

T +31 30 25 36 176

E utrecht@integrand.nl
Inloopmoment: woensdagochtend
Generaal Foulkesweg 37 
WUR-gebouw (kamer 0035)
6703 BL Wageningen

T +31 74 83 121

E wageningen@integrand.nl
Inloopmoment: donderdagmiddag