Contact

Vragen? Neem contact op met de vestiging bij jou in de buurt! 
Wij zijn bereikbaar vanaf 09:00 tot 12:30 en vanaf 13:30 tot 17:00. 
 

Integrand Nederland

Servaasbolwerk 11
3512 NK Utrecht

T +31 30 23 42 111

E info@integrand.nl

Naam is verplicht.
Telefoon is verplicht.
Uw bericht is verplicht.
   

Contact met onze vestigingen

Amsterdam

Nieuwe Achtergracht 170 (kamer 4.16)
1018 WV Amsterdam

T +31 20 52 53 719

E amsterdam@integrand.nl

Delft

Westvest 149
2611 AZ Delft

T +31 15 303 0756

E delft@integrand.nl

Eindhoven

De Lampendressen 31 (Luna 1.246)
Postbus 513
5600 MB Eindhoven

T +31 40 24 74 316

E eindhoven@integrand.nl
 
 

Groningen

Muurstraat 16
9712 EN Groningen

T +31 50 36 39 002

E groningen@integrand.nl

Leiden

Kaiserstraat 25 (kamer 303)
2311 GN Leiden

T +31 71 52 77 988

E leiden@integrand.nl

Maastricht

Sint Servaasklooster 32
6211 TE Maastricht

T +31 43 38 83 954

E maastricht@integrand.nl

Nijmegen

Heyendaalseweg 141 (noordgebouw -1.270)
6525 AJ Nijmegen

T +31 24 36 16 127

E nijmegen@integrand.nl
 
 

Rotterdam

Burgermeester Oudlaan 50 (P-1.058)
3062 PA Rotterdam

T +31 10 40 81 799

E rotterdam@integrand.nl

Tilburg

Warandelaan 2 (kamer T.624)
5037 AB Tilburg

T +31 13 46 63 192

E tilburg@integrand.nl

Twente

Drienerlolaan 5 (Bastille kamer 314)
7522 NB Enschede

T +31 53 48 93 909

E twente@integrand.nl

Utrecht

Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht

T +31 30 25 36 176

E utrecht@integrand.nl

Wageningen

Generaal Foulkesweg 37 
WUR-gebouw (kamer 0035)
6703 BL Wageningen

T +31 31 74 83 141

E wageningen@integrand.nl