Contact

Integrand Nederland

Servaasbolwerk 11
3512 NK Utrecht

T +31 30 23 42 111

E info@integrand.nl

Integrand
Naam is verplicht.
Telefoonnummer is verplicht.
Uw bericht is verplicht.

Vragen? Neem contact op met een vestiging bij jou in de buurt!

Vanwege het Coronavirus zijn niet al onze kantoren dagelijks geopend. Daarom zijn wij telefonisch minder goed te bereiken. U kunt ons altijd e-mailen en dan zullen we zo spoedig mogelijk contact opnemen! 
 

Amsterdam

Amsterdam

Delft

Delft

Eindhoven

Eindhoven

Groningen

Groningen
        
        
        
        
Nieuwe Achtergracht 170 (kamer 4.16)
1018 WV Amsterdam

T +31 20 52 53 719

E amsterdam@integrand.nl
 
Westvest 149
2611 AZ Delft

T +31 15 303 0756

E delft@integrand.nl
 
De Lampendriessen 31 (Luna 1.246)
Postbus 513
5600 MB Eindhoven

T +31 40 24 74 316

E eindhoven@integrand.nl

 
Muurstraat 16
9712 EN Groningen

T +31 50 36 39 002

E groningen@integrand.nl
 

Leiden

Leiden

Maastricht

Maastricht

Nijmegen

Nijmegen

Rotterdam

Rotterdam
        
        
        
        
Kaiserstraat 25 (kamer 303)
2311 GN Leiden

T +31 71 52 77 988

E integrandle@gmail.com
Sint Servaasklooster 32
6211 TE Maastricht

T +31 43 38 83 954

E maastricht@integrand.nl
Heyendaalseweg 141 (noordgebouw -1.241)
6525 AJ Nijmegen

T +31 24 36 16 127

E nijmegen@integrand.nl
Burgermeester Oudlaan 50 (P-1.058)
3062 PA Rotterdam

T +31 10 40 81 799

E rotterdam@integrand.nl

Tilburg

Tilburg

Twente

Twente

Utrecht

Utrecht

Wageningen

Wageningen
        
        
        
        
Warandelaan 2 (kamer T.624)
5037 AB Tilburg

T +31 13 46 63 192

E tilburg@integrand.nl
Drienerlolaan 5 (Bastille kamer 314)
7522 NB Enschede

T +31 53 48 93 909

E twente@integrand.nl
Princetonplein 9
3584 CC Utrecht

T +31 30 25 36 176

E utrecht@integrand.nl
Generaal Foulkesweg 37 
WUR-gebouw (kamer 0035)
6703 BL Wageningen

T +31 31 74 83 141

E wageningen@integrand.nl